(2) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5-89 х 56 х 55 см |
| Вага в упаковці | 32.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87 х 62 х 62 см |
| Тип | Камера |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Потужність заморожування | 18 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Розсувний фасад Функція "Action Freeze" Функція швидкого заморожування з автоматичним поверненням до нормального рівня Звуковий та візуальний сигнал попередження про високу температуру |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 82-89 х 58-60 х 55 см |
| Загальний об'єм | 90 л |
| Корисний об'єм | 90 |
| Автономне збереження холоду | 18 год |
| Функції та особливості | З висувними ящиками Перевішування дверцят Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Ширина, см | 56 |
| Глибина, см | 54.7 |
| Рівень шуму, дБ | 39 |
| Блок керування | Всередині |
| Потужність під'єднання, Вт | 120 |
| Країна-виробник товару | Угорщина |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.