(6) |
| Комплектация | Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 172 х 59.5 х 59 см |
| Вага | 55 кг |
| Вага в упаковці | 61.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 180 х 64.7 х 62.8 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Електронне |
| Річні витрати електроенергії | 234 кВт*рік |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C);SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 10.8 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 240 л |
| Корисний об'єм | 240 |
| Автономне збереження холоду | 10 год |
| Функції та особливості | Багатопотокова система заморожування;Дисплей;Еко режим;Лоток для льоду;Перевішування дверцят;Підсвічування;Сигналізація відкритих дверей;Швидке замороження |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 59 |
| Рівень шуму, дБ | 37 |
| Блок керування | Всередині |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.