(7) |
| Комплектация | Морозильна камера Інструкція Гарантійний талон Лоток для льоду |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.2 х 47.5 х 44.8 см |
| Вага | 22 кг |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87.2 х 49.5 х 46.8 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | E |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Річні витрати електроенергії | 156 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Потужність заморожування | 3 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Ніжки, що регулюються за висотою, 2 шт |
| Загальний об'єм | 61 л |
| Корисний об'єм | 61 |
| Автономне збереження холоду | 8 год |
| Функції та особливості | Лоток для льоду;Перевішування дверцят |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Ширина, см | 47.5 |
| Глибина, см | 44.5 |
| Рівень шуму, дБ | 38 |
| Блок керування | Всередині |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Потужність під'єднання, Вт | 100 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.