(6) |
FREEZEPROTECT - 15°C
Оптимальна ефективність за низьких температур
Сильний холод не стане на заваді під час використання цієї морозильної шафи, оскільки вона чудово працює, навіть коли температура зовні опускається до –15 °C. Тому вона ідеально підходить для встановлення в гаражі чи погребі.
Переміщуйте прилад легко
Завдяки чотирьом коліщаткам, пристосованим для роботи у важких умовах, і зручним бічним ручкам морозильну камеру можна легко та вільно переміщувати.
Чудова комплектація й ефективність
Економічні довгуваті світлодіодні світильники є енергоефективними, служать довше та споживають менше енергії.
Надійне зберігання
Цей міцний замок гарантує безпечне зберігання продуктів у морозильній камері.
Швидке заморожування
Потрібно заморозити велику кількість їжі? За допомогою функції FastFreeze продукти заморожуються при температурі приблизно –24 °C, щоб зберегти більшу частину мінералів, які містяться в них. Через приблизно 26 годин ця функція автоматично вимикається, а температура в морозильній камері повертається до початкового значення.
| Комплектация | Морозильна скрыня Інструкція Гарантійний талон Шкребок для льоду |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.7 х 111.4 х 63 см |
| Вага | 37 кг |
| Вага в упаковці | 41 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88 х 114.5 х 64.7 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | E |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Електронне |
| Річні витрати електроенергії | 231 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | 4 коліщатка |
| Загальний об'єм | 297 л |
| Корисний об'єм | 297 |
| Автономне збереження холоду | 40 год |
| Функції та особливості | Закривається на ключ;Можливість працювати в неопалюваних приміщеннях до -15 °C;Підсвічування;Сигналізація відкритих дверей;Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Ширина, см | 111.5 |
| Глибина, см | 63 |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
| Блок керування | Зовні |
| Потужність під'єднання, Вт | 140 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.