(1) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 129 х 47.5 х 63.5 см |
| Вага | 38 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 133 х 50 х 64 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Річні витрати електроенергії | 222 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Додаткові характеристики | Функція перемикання з режиму морозильної камери до режиму холодильника та навпаки Світлодіодне освітлення Легко висувні висувні морозильні ящики Електронний контроль температури |
| Загальний об'єм | 145 л |
| Корисний об'єм | 145 |
| Функції та особливості | Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 6 |
| Ширина, см | 47.5 |
| Глибина, см | 63.5 |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
| Блок керування | Всередині |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.