(7) |
| Бренд | GORENJE |
| Комплектация | Морозильный ларь Шкребок для льоду Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.7 х 96.3 х 63 см |
| Вага | 36 кг |
| Вага в упаковці | 39 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88 х 99.4 х 64.7 см |
| Тип | Скриня |
| Серия | Advanced |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Клас енергоспоживання | F |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Електронне |
| Річні витрати електроенергії | 215 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 11.2 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Технология FreezeProtect -15°C 4 коліщатка |
| Загальний об'єм | 248 л |
| Автономне збереження холоду | 39 год |
| Функції та особливості | Закривається на ключ;Можливість працювати в неопалюваних приміщеннях до -15 °C;Підсвічування;Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Ширина, см | 96.3 |
| Глибина, см | 63 |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.