(8) |
Морозильна скринька MILANO MCD200W пропонує зручність використання на найвищому рівні. Завдяки своєму просторовому внутрішньому об'єму, вона забезпечує достатньо місця для зберігання різноманітних продуктів, дозволяючи зручно організувати їх розподіл.
Наявність додаткової вийомної кошика робить процес зберігання дрібних продуктів ще зручнішим і практичнішим. Тепер ви зможете легко розмістити їх всередині скриньки так, щоб швидко знаходити необхідні продукти за потреби.
Ця морозильна скринька забезпечує не лише простоту використання, але й ефективну організацію зберігання продуктів, роблячи ваше щоденне життя більш комфортним та зручним.
| Комплектация | Морозильна скриня Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.7 х 91 х 55.5 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.6 х 93.4 х 57 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Корисний об'єм | 200 |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Ширина, см | 91 |
| Глибина, см | 55.5 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.