(0) |
Високий клас енергоспоживання А+
Споживання електроенергії зменшено на 20%
| Комплектация | Морозильная камера Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84 x 48 x 50 см |
| Вага | 24 кг |
| Вага в упаковці | 26 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85 x 50 x 51 см |
| Тип | Камера |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 60 л |
| Система розморожування | Статична |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 164 кВт*год |
| Функції та особливості | Захист від перепадів напруги Швидке замороження |
| Загальний об'єм, л | 50 - 99 |
| Ширина, см | 48 |
| Глибина, см | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Кількість полиць/секцій | 3 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.