(0) |
Перевішуються двері
Регулювання напряму відчинення дверей відповідно до планування кухні
Іноді планування кухні вимагає, щоб двері холодильника відчинялися в один бік, а не в інший бік. . Петлі дверей, що перенавішуються, можна розташувати як з лівої, так і з правої сторони холодильника, дозволяючи вибрати, в який бік будуть відкриватися його двері. Крім того, ви можете збільшити холодильну систему, встановивши два прилади поруч один з одним та навісивши двері одного з них з іншого боку.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 191.2 х 70 х 76.8 см |
| Вага | 86 кг |
| Вага в упаковці | 94 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 200 х 76 х 84.5 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Потужність заморожування | 20 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 420 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 404 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 235 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 20 год |
| Функції та особливості | Еко режим Захист від дітей Перевішування дверцят Сигналізація відкритих дверей Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 6 шт |
| Загальний об'єм, л | 400 - 499 |
| Ширина, см | 70 |
| Глибина, см | 77 |
| Рівень шуму, дБ | 38 |
| Кількість полиць/секцій | 2 шт |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.