Технологія NOFROST
Забудьте про стомлююче розморожування
Інтенсивна циркуляція холодного повітря виводить вологу з морозильної шафи. Це запобігає утворенню льоду на продуктах та внутрішніх стінках приладу, а також знижує витрату електроенергії. В результаті збільшується корисний простір для зберігання і відпадає необхідність у розморожуванні та очищенні приладу. Упаковка продуктів не примерзає один до одного і зберігається в належному вигляді.
Надійний, тихий і довговічний
Холодильники з інверторним компресором працюють тихіше, мають більш тривалий термін служби та споживають набагато менше енергії, ніж холодильники зі звичайним компресором. Щоразу, коли температура в холодильнику підвищується при відкриванні дверцят, інверторний компресор забезпечує швидке та ефективне охолодження, щоб запобігти псуванню продуктів.
Без обмеження відкривання дверцят
Можливість відкривати дверцята під прямим кутом означає, що всі полиці та контейнери можна повністю висувати. Це рішення дозволяє встановлювати холодильники біля стіни, поруч із кухонними меблями або іншими приладами.
Зниження енерговитрат
На випадок вашої тривалої відсутності можна налаштувати холодильник на енергозберігаючий режим як дверцята будуть весь час зачинені.
Швидке заморожування
Функція FastFreeze швидко заморожує продукти при -24 градусів, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно через 2 дні функція автоматично вимикається, і температура морозильного відділення повертається до вихідного значення.
Найвища енергоефективність
Покращена система охолодження дозволяє досягати низьких показників енергоспоживання. Морозильні скрині класу А++ споживають на 40% менше енергії, ніж прилади класу А.
Дисплей для контролю температури
Електронне керування з дисплеєм у деяких моделях дозволяє точно регулювати температуру всередині приладу. Більш просунуті моделі оснащені двома дисплеями для роздільної установки температури холодильного та морозильного відділень. Крім основних функцій, ці моделі також оснащені функцією FastFreeze для швидкого заморожування та SuperCool для швидкого охолодження великої кількості продуктів. Сигнальна лампочка та звуковий сигнал попередять вас, якщо температура всередині приладу підніметься надто високо.
Відмінний огляд
Світлодіодні лампи забезпечують відмінне та високоефективне підсвічування. Вони служать у тридцять разів довше за звичайні лампи й економлять у десять разів більше енергії.
| Комплектация | Морозильная камера Инструкция Контейнер для льда |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 х 59.5 х 66.3 см |
| Вага | 68 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 191 х 64 х 77.5 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 12.6 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 310 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 280 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 257 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 15 год |
| Функції та особливості | Дисплей Еко режим Лоток для льоду Перевішування дверцят Підсвічування Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 7 |
| Загальний об'єм, л | 300 - 399 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 66.3 |
| Рівень шуму, дБ | 38 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна виробник | Сербія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.