(0) |
PRIME Technics — це бренд, який формує нові стандарти та рухається на крок попереду своїх конкурентів.
Торгова марка відома завдяки беззаперечній якості та широкому асортименту малої та великої побутової техніки. Адже команда PRIME Technics ставить перед собою найвищу мету — щоб український споживач користувався тільки якісним продуктом за розумною вартістю.
Надійність, ефективність і динаміка — це рецепт успіху PRIME Technics.
| Комплектация | Морозильна камера Лоток для льоду Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 х 59.5 х 65 см |
| Вага | 60 кг |
| Вага в упаковці | 66.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 193.1 х 64 х 69 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Електронне |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C) |
| Холодоагент | R-600a |
| Потужність заморожування | 24 кг/24 год |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 304 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 315 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 12 год |
| Функції та особливості | Дисплей Захист від дітей Захист від перепадів напруги Лоток для льоду Перевішування дверцят Підсвічування Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Загальний об'єм, л | 300 - 399 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 65 |
| Рівень шуму, дБ | 43 |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.