(2) |
Високий клас енергоспоживання А+
Споживання електроенергії зменшено на 20%
| Комплектация | Морозильный ларь Гарантийный талон Инструкция |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 95.4 х 61.6 см |
| Вага | 32 кг |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85 х 97 х 63 см |
| Тип | Скриня |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 14 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 255 л |
| Система розморожування | Статична |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 235 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 36 год |
| Функції та особливості | Захист від перепадів напруги Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Загальний об'єм, л | 250 - 299 |
| Ширина, см | 95.4 |
| Глибина, см | 61.6 |
| Рівень шуму, дБ | 42 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.