(1) |
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-300 – чудове рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання та заморожування продуктів харчування. Великий обсяг скрині в 290 л. Тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі вдома.
| Комплектация | Морозильный ларь Инструкция по эксплуатации |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 108.9 х 61.5 см |
| Вага | 38 кг |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.5 х 113 х 64 см |
| Тип | Скриня |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | ST (від +18 до + 38 С) |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 290 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 254 кВт*год |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Загальний об'єм, л | 250 - 299 |
| Ширина, см | 108.9 |
| Глибина, см | 61.5 |
| Рівень шуму, дБ | 38 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.