(0) |
Морозильна скриня Grunhelm GCFW-145 — прекрасне рішення для приватних будинків, дач, магазинів, забезпечує тривале зберігання й заморожування харчів. Великий об'єм скрині в 145 л і потужність заморожування 10 кг/24 год, тепер Ви з легкістю можете зберігати м'ясо, овочі, фрукти, готові страви у великому обсязі в себе вдома. А в разі вимкнення енергоспоживання, морозильна скриня Grunhelm GCFW-145 може зберігати холод до 36 годин.
| Комплектация | Морозильна скриня Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.7 х 70.5 х 55 см |
| Вага | 27 кг |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.5 х 73 x 57.5 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 год |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 145 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 0.512 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 36 год |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 70.5 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 42 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.