(1) |
Економія простору
FRM-145ECM – середня модель в оновленій лінійці морозильних камер ARDESTO. Висота морозильної камери – 85 см, ширина – 63.2 см, а вага становить 27.5 кг. Це оптимальний розмір для домогосподарств та магазинів середніх розмірів. Повне відкриття кришки дає змогу легко контролювати внутрішній простір камери.
Електронне керування
Для керування пристроєм використовується зручна електронна панель із цифровим дисплеєм. Час автономного живлення без споживання енергії – 15 год. Температурний діапазон у режимі морозильної камери – від -12 °С до -24 °С. Підтримується функція швидкого заморожування із продуктивністю – 6.5 кг на добу.
Зручність використання
Внутрішнього простору вистачить для зберігання великої кількості продуктів, а додатковий знімний кошик дає змогу зручно складати дрібні продукти. Рівень шуму – 41 дбА.
Продуманий функціонал
Для надійного встановлення передбачені ніжки з функцією регулювання висоти. У комплекті є навісна корзина. Для ручного розморожування передбачений спеціальний злив із двома кришками.
| Комплектация | Морозильна скриня Корзина для продуктів Інструкція Гарантійни талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 63.2 x 55 см |
| Вага | 25 кг |
| Вага в упаковці | 27.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85 x 65.5 x 57.8 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Електронне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 6.5 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Работа в режиме холодильника в диапазоне от 0 до + 10°С |
| Загальний об'єм | 142 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 142 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 228 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 15 год |
| Функції та особливості | Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 63.2 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.