(0) |
Технологія No Frost
Функція Samsung True No Frost запобігає утворенню льоду та морозу на стінках морозильної камери. Тепер ви можете зберігати свої продукти за найбільш оптимальної температури. Слід зазначити, що технологія True No Frost економить електроенергію і, тим самим, збільшує робочий ресурс системи охолодження.
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 20 років гарантії на інверторний компресор |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.6 x 54 x 55 см |
| Вага | 64 кг |
| Вага в упаковці | 67 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 186.1 x 58 X 62.9 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 год |
| Гаряча лінія виробника | Samsung 0-800-502-000 Цілодобово 24/7 |
| Додаткові характеристики | Режим "Отпуск" Управление по Wi-Fi |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.8-178.2 х 56-56.8 х 56-58 см |
| Загальний об'єм | 218 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 217 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 276 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 15 год |
| Функції та особливості | Захист від дітей Перевішування дверцят Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Загальний об'єм, л | 200 - 249 |
| Ширина, см | 54 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 36 |
| Блок керування | Всередині |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.