(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 143 х 55 x 55 см |
| Вага | 40 кг |
| Вага в упаковці | 41 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 142.5 x 54.5 x 57.5 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Потужність заморожування | 7.5 кг/24 год |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 168 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 215 кВт*год |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 54.5 |
| Глибина, см | 57.5 |
| Рівень шуму, дБ | 42 |
| Блок керування | Всередині |
| Кількість полиць/секцій | 3 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.