(0) |
Економія простору
FRM-145MCH – середня модель в лінійці морозильних камер ARDESTO з механічним керуванням. Висота морозильної камери – 85 см, ширина – 63.2 см, а вага становить 26 кг. Це оптимальний розмір для домогосподарств та невеликих магазинів. Повне відкриття кришки дає змогу легко контролювати внутрішній простір камери.
Механічне керування
Для керування пристроєм використовується механічна панель з індикацією. FRM-145MCH працює в режимі холодильника, а температурний діапазон у режимі морозильної камери – від -16 °С до -24 °С. Також підтримується функція швидкої заморозки із продуктивністю 6.5 кг на добу.
Зручність використання
Внутрішнього простору вистачить для зберігання великої кількості продуктів, а завдяки додатковому знімному кошику можна зручно складати дрібні продукти.
Продуманий функціонал
Для надійного встановлення передбачені ніжки з функцією регулювання висоти. У комплекті є навісна корзина та скребок для швидкого очищення від льоду. Для ручного розморожування передбачений спеціальний злив з двома кришками.
| Комплектация | Морозильна скриня Корзина для продуктів Інструкція Гарантійни талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 63.2 x 55 см |
| Вага | 23.5 кг |
| Вага в упаковці | 25.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85 x 65.5 x 57.8 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 6.5 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Работа в режиме холодильника в диапазоне от 0 до + 10°С |
| Загальний об'єм | 142 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 142 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 228 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 30 год |
| Функції та особливості | Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 1 |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 63.2 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.