(2) |
Морозильна камера MPM-304-ZF-12 - це сучасний пристрій, який виправдає очікування вимогливих покупців. Оснащений низкою інноваційних рішень для щоденного комфорту використання. Серцем пристрою є тихий і ефективний інверторний компресор.
Інтелектуальні рішення
Морозильна камера MPM-304-ZF-12 використовує систему інтелектуальних датчиків температури. Smart Sensors постійно аналізує умови всередині та зовні пристрою, щоб вибрати та встановити відповідні параметри та температуру. Доповнює його роботу технологія Multi Air Flow, тобто система оптимального охолодження та потоку повітря. Завдяки цим рішенням продукти зберігаються найкращим чином.
Комфорт використання
Продумана конструкція морозильної камери MPM-304-ZF-12 робить її використання максимально комфортним. Full No Frost автоматично подбає про усунення проблеми осаду та інею. Інноваційна ручка з системою Easy Handle дозволяє відкривати двері без будь-яких зусиль. Просто обережно потягніть ручку, щоб активувати допоміжний механізм. Немає ризику випадково залишити двері відкритими. Про це подбає звуковий сигнал, який активується через 90 секунд.
Також особливостями MPM-304-ZF-12 є:
Багате оснащення
Просторий і продуманий внутрішній простір морозильника MPM-304-ZF-12 дозволяє зберігати продукти різних форм і розмірів.
Всередині ми знайдемо:
| Комплектация | Морозильна камера Висувні ящики: 4 шт Кошики на двері: 2 шт Скляні полиці: 6 шт Контейнер для льоду Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 185 x 60 x 70 см |
| Вага | 68 кг |
| Вага в упаковці | 74 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 192 x 64 x 69 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | LED |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип керування | Електронне |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Додаткові характеристики | Можливість створення холодильника Side by Side з холодильником MPM-387-CJF-22 |
| Загальний об'єм | 274 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 246 кВт*год |
| Функції та особливості | Дисплей Еко режим Лоток для льоду Перевішування дверцят Підсвічування Сигналізація відкритих дверей Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 / 2 |
| Загальний об'єм, л | 250 - 299 |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 70 |
| Рівень шуму, дБ | 39 |
| Блок керування | Зовні |
| Потужність під'єднання, Вт | 140 |
| Країна-виробник товару | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.