(3) |
Зручна та сучасна морозильна скриня Grifon GRML-150M з герметичною кришкою та класичним дизайном стане вашим надійним помічником і зробить необхідні запаси на весь рік. Компактна скринька Grifon GRML-150M дозволяє встановити її практично в будь-якому місці та використовувати для тривалого зберігання запасів як у комерційних, так і в побутових цілях.
| Гарантия | 30 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 71 х 55 см |
| Вага | 27 кг |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95 х 80 х 65 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 10 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Система размораживания ручная |
| Загальний об'єм | 145 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 145 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 187 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 26 год |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 71 |
| Глибина, см | 55 |
| Рівень шуму, дБ | 42 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.