(1) |
Енергоспоживання A++
Мінімізувати енергоспоживання допомогли окремі механізми, які не дають техніці дарма витрачати енергоресурси. Це вельми виправдано з погляду загальної тенденції до збереження природного потенціалу планети. Також це допоможе вам знизити власні витрати на оплату електрики.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 163 х 60 х 65 см |
| Вага | 60 кг |
| Вага в упаковці | 64.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 167 x 62 x 67 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) T (від +18 до +43С) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 12 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | Індикація аварійної роботи |
| Загальний об'єм | 248 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 227 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 261 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 20 год |
| Функції та особливості | Перевішування дверцят |
| Кількість ящиків/кошиків | 7 шт |
| Загальний об'єм, л | 200 - 249 |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 65 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Країна-виробник товару | Литва |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.