(2) |
| Комплектация | Морозильна скриня Інструкція користувача |
| Гарантия | 30 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 82.5 х 125.5 х 74.5 см |
| Вага | 52 кг |
| Вага в упаковці | 53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 89 х 129 х 78 см |
| Тип | Скриня |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | F |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Потужність заморожування | 17 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 362 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 362 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 315 кВт*год |
| Функції та особливості | Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Загальний об'єм, л | 300 - 399 |
| Ширина, см | 125.5 |
| Глибина, см | 74.5 |
| Блок керування | Зовні |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.