(0) |
| Комплектация | Морозильна камера Інструкція Гарантійний талон Лоток для льоду |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 143.4 х 55 х 54.2 см |
| Вага | 43.4 кг |
| Вага в упаковці | 47 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 148.5 х 58 х 56.7 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | E |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N-T (від +16 до +43 C) |
| Холодоагент | R600A |
| Потужність заморожування | 9 кг/24 год |
| Додаткові характеристики | 2 колесика/2 регульовані ніжки Прихований конденсатор EasyTray - спеціальна шухляда для легкого доступу до заморожених продуктів |
| Загальний об'єм | 169 л |
| Система розморожування | No Frost |
| Корисний об'єм | 165 |
| Річні витрати електроенергії, кВТ*год | 173 кВт*год |
| Автономне збереження холоду | 20 год |
| Функції та особливості | Еко режим Лоток для льоду Перевішування дверцят Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 4 |
| Загальний об'єм, л | 140 - 199 |
| Ширина, см | 55 |
| Глибина, см | 54.2 |
| Рівень шуму, дБ | 40 |
| Блок керування | Всередині |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Потужність під'єднання, Вт | 150 |
| Країна-виробник товару | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.