(2) |
Морозильні камери SNAIGĖ — для всіх видів продуктів!
Морозильні камери SNAIGĖ — популярні та універсальні помічники в будинку. У зручних ящиках поміститься все — і заготівлі з городу, і лісові багатства, і сільськогосподарські товари. Вони надійні, якісні та довговічні. Вони не займають багато місця та не споживають багато електроенергії. Морозильні камери SNAIGĖ дозволяють вам насолоджуватися корисними харчовими продуктами цілий рік.
| Комплектация | Морозильна камера Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 145 x 60 x 65 см |
| Вага | 56 кг |
| Вага в упаковці | 57 кг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 149 x 62 x 67 см |
| Тип | Камера |
| Дисплей | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип керування | Механічне |
| Кліматичний клас | N (від +16 до +32 C) ST (від +18 до + 38 С) |
| Холодоагент | R600a |
| Потужність заморожування | 20 кг/24 год |
| Загальний об'єм | 215 л |
| Система розморожування | Статична |
| Корисний об'єм | 196 |
| Автономне збереження холоду | 20 год |
| Функції та особливості | Перевішування дверцят Швидке замороження |
| Кількість ящиків/кошиків | 6 |
| Загальний об'єм, л | 200 - 249 |
| Ширина, см | 60 |
| Глибина, см | 65 |
| Рівень шуму, дБ | 41 |
| Блок керування | Всередині |
| Країна-виробник товару | Литва |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.