(0) |
| Комплектация | Плита Решітка для гриля Деко Кабель живлення Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 34 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 52 х 67 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Немає |
| Технічні характеристики й особливості | 6 рівнів нагрівання чавунних елементів 2 індикатори увімкнення чавунних елементів Діапазон температур: 70-250 °С Індикатор нагріву Внутрішня підсвітка Регульовані ніжки |
| Можливість під'єднання до мережі | 230 В |
| Можливість підключення до балонного газу | Без можливості під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Зони нагріву | Електричні (чавунні бліни) |
| Електрозапалювання поверхні | Немає |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Ліва верхня: потужністю 1500 Вт, діаметром 180 мм Ліва нижня: потужністю 1000 Вт, діаметром 145 мм Права верхня: потужністю 1000 Вт, діаметром 145 мм Права нижня: потужністю 1500 Вт, діаметром 180 мм |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 52 л |
| Функції духовки | З підсвіткою З індикатором нагрівання |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 3 |
| Режими приготування | Верхнє + нижнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхнє нагрівання |
| Кількість режимів приготування | 3 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.72 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.