(0) |
| Комплектация | Плита Глибоке деко Звичайне деко Решітка для гриля Набір для переходу на зріджений газ Кабель живлення з вилкою Керівництво з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 36.6 кг |
| Вага в упаковці | 38.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 52 х 67 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Чавунні решітки Діапазон температур: 50-250 °С Комплект для переходу на балонний газ Регульовані ніжки Кабель живлення з вилкою |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Права нижня швидка: потужністю 2.5 кВт, діаметром 10 см Права верхня допоміжна: потужністю 0.9 кВт, діаметром 5.3 см Ліва нижня напівшвидка: потужністю 1.7 кВт, діаметром 7.4 см Ліва верхня напівшвидка: потужністю 1.7 кВт, діаметром 7.4 см |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 52 л |
| Функції духовки | З конвекцією З підсвіткою Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Гриль Розморожування Конвекція + верхнє + нижнє нагрівання Верхнє + нижнє нагрівання Конвекція + нижнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхнє нагрівання Підсвітка |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Енергоспоживання, кВт/год | 0.73 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.