(0) |
Газова плита PRIME Technics PSG 64004 B має чотири конфорки та газову духовку з підсвіткою об'ємом 60 літрів.
Модель має функцію газ-контролю духовки та емальовані решітки.
| Комплектация | Плита Деко Решітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 35 кг |
| Вага в упаковці | 37.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 96 х 69 х 69 см |
| Тип | Газові |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | Немає |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 75 мм, потужністю 2000 Вт Передня права: діаметром 100 мм, потужністю 2660 Вт Задня ліва: діаметром 75 мм, потужністю 2000 Вт Задня права: діаметром 55 мм, потужністю 680 Вт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Нижній нагрівач |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.