(0) |
| Тип варильної поверхні: | електрична |
| Управління конфорками: | поворотні перемикачі |
| Оформлення: | ретро |
| Тип духовки: | електрична |
| Об'єм духовки: | 115 л |
| Функції: | термостаттаймерконвекціявертелелектрогрильпідсвічування духовки |
| Кількість режимів приготування: | 8 шт |
| Тип очищення внутрішньої поверхні: | каталітичний |
| Напрямні деко: | гратчасті |
| Кількість стекол дверцят: | 3 |
| Відкриття дверцят: | відкидна |
| Робоча поверхня: | емальована |
| Кількість індукційних конфорок: | 5 |
| Потужність маленької конфорки: | 2 кВт |
| Потужність великої конфорки: | 3 кВт |
| Діаметр конфорок: | 20x22 см, 20x22 см, 20x22 см, 28 см |
| Автоматичне відключення: | плити/духовки |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Потужність підключення: | 14.2 кВт |
| Габарити (ВхШхГ): | 90x90x60 см |
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 90x90x60 см см |
| Клас енергоспоживання | А |
| Тип духовки | Електрична |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.