(0) |
| Комплектация | Плита Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 57 см |
| Вага | 35 кг |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 91 х 56 х 67 см |
| Тип | Газові |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Сталеві |
| Електрозапалювання поверхні | Кнопкою |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 52 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Газовий |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Нижнє нагрівання |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.