(0) |
Комбінована плита SNAIGE SNFGE-60/1W оснащена 4 газовими конфорками та автоматичним електрозапалюванням у ручці.
Модель має чавунні рещітки, скляну кришку варильної поверхні та подвійне скління дверцят.
| Комплектация | Газова плита Деко Решітка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 60 x 60 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 65 х 65 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Немає |
| Технічні характеристики й особливості | Регульовані ніжки |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Тип духовки | Електрична |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Режими приготування | Нижнє нагрівання Верхнє нагрівання |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.