(0) |
Основний принцип Artel — виробництво якісних, сучасних високотехнологічних продуктів для споживачів, які цінують комфорт, прості рішення й класику жанру. Стильний ергономічний дизайн, тільки сертифікована сировина та максимально автоматизована начинка підтримують імідж Artel як виробника побутової техніки для людей із чудовим смаком і підвищеними споживчими вимогами.
Комбінована плита Apetito 10-E Grey від узбецької компанії Artel обладнана чотирма конфорками, електродуховкою з підсвіткою об'ємом 65 літрів і функцією електричного гриля.
| Комплектация | Плита Деко Решітка духовки Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х60х60 см |
| Вага | 41.5 кг |
| Вага в упаковці | 46.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90х65х65 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Технічні характеристики й особливості | Термостат |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | Кнопкою |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: 1.7-2 кВт Передня права: 3-3.1 кВт Задня ліва: 1.7-2 кВт Задня права: 0.7-1 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.