(0) |
| Комплектация | Плита Деко Решітка |
| Гарантия | 30 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 32 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 87 х 50 х 63 см |
| Тип | Газові |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Без ящика |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 54 л |
| Функції духовки | З підсвіткою Температурний датчик духовки |
| Гриль | Без гриля |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Режими приготування | Нижній нагрівач |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.