(0) |
| Бренд | Prime Technics |
| Комплектация | Плита Деко 1шт Решітка 1шт Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 85х50х60 см |
| Вага | 34.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 96х62х69 см |
| Тип | Газові |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | Кнопкою |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва 2 кВт розміром 75 мм Задня ліва 2 кВт розміром 75 мм Передня права 2,66кВт розміром 100 мм Задня права 0,68 кВт розміром 55 мм |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 46 л |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.