(0) |
Духовка стала ще просторішою, а стеля більш склепінчастою, повторюючи конструкцію традиційної дров'яної печі. Повітря вільно циркулює, обволікає продукт з усіх боків, роблячи його ніжним і соковитим усередині і неймовірно хрустким зовні. У камері об'ємом 71 літр із втопленими бічними стінками повітря розподіляється ще краще, тому по всьому простору духовки підтримується однакова температура, що забезпечує рівномірне пропікання.
Примусова циркуляція повітря створює професійні умови для приготування як на одному, так і на кількох рівнях одночасно.
| Комплектация | Глибоке эмальоване деко Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 59.4 см |
| Вага | 36.8 кг |
| Вага в упаковці | 40 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.2 х 57.6 х 71.8 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Додаткові характеристики | Закругленные формы печи HomeMade характерны для дровяной печи Классический нагрев - 1.03 кВтч Вентиляционный нагрев - 0.8 кВтч Медленная выпечка GentleBake |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Форма духовки HOMEMADE PLUS Повільне приготування GentleBake Емальовані решітки Електророзпал однією рукою Газ-контроль Повільне приготування |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 1.03 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва ближня: діаметром 54 мм, потужністю 1000 Вт Ліва дальня: діаметром 74 мм, потужністю 1900 Вт Права ближня: діаметром 99 мм, потужністю 3000 Вт Права дальня: діаметром 74 мм, потужністю 1900 |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Функції духовки | Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Классический нагрев Классический нагрев + работа вентилятора Большой электрический гриль Большой гриль + работа вентилятора Нагрев снизу + работа вентилятора Малый гриль Размораживание Медленное приготовление GentleBake |
| Кількість режимів приготування | 9 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Функції поверхні | Посилення роботи конфорки PowerBoost |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.