(0) |
Кухонна плита для ідеальних результатів
Плита Gorenje є сучасним технологічним пристроєм, оснащеним багатьма фірмовими розробками компанії. Ви зможете отримувати ідеальний результат завжди, коли самі того забажаєте.
AquaClean: очищення пором
Завдяки використанню абсолютно нової піролітичної емалі у всіх лініях нового покоління духовок Gorenje ефективність функції AquaClean набагато покращена. Функція AquaClean – це відчутна допомога в очищенні робочої камери. Все, що потрібно - це налити 0,5 літра води в лист і включити функцію AquaClean. Через 30 хвилин результати видно на внутрішніх стінках духовки та деках. Забруднення та жир розм'якшуються, і їх залишається просто протерти.
Емаль SilverMatte
Якість та тип емалі вкрай важливі для якості духовки та її роботи. SilverMatte - суперстійкий і міцний матеріал, здатний витримувати дуже високу температуру. Гладкою, непористою емаллю покриті внутрішні поверхні духовки та листи, що робить їх стійкими до високої температури, мікрохвиль та пари. Потрійне покриття внутрішніх поверхонь відбиває високу температуру та забезпечує додаткову ізоляцію. Активне покриття дозволяє підтримувати чистоту та безпечне середовище у духовці.
| Комплектация | Глибоке эмальоване деко Мілке емальоване деко Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 59.4 см |
| Вага | 42.3 кг |
| Вага в упаковці | 45.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.2 х 57.6 х 71.8 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Технічні характеристики й особливості | Форма духовки HOMEMADE PLUS Система плавного зачинення дверей духової шафи GentleClose Можливість розширення конфорки під овальний посуд FishZone Швидкий нагрів FastPreheat Програма AirFry дозволяє отримати золотисту скоринку без додавання жиру Програма випікання з фукцією пари ExtraSteam 2 конфорки із зонами розширення Швидке нагрівання Інтенсивне запікання Приготування піци Приготування з використанням пари Приготування заморожених продуктів |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.98 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва ближня HiLight (подвійна зона нагріву): діаметром 180/120 мм, потужністю 700/1700 Вт Ліва дальня HiLight: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права ближня HiLight: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права дальня HiLight (подвійна зона нагріву): діаметром 140/250 мм, потужністю 1100/2000 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером З індикатором нагрівання Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Інфрачервоний нагрівач Інфрачервоний нагрівач + вентилятор Нижній нагрівальний елемент та вентилятор Малий гриль Розморожування Швидке нагрівання духовки Aqua clean Підігрівання посуду Нижній та верхній нагрівальні елементи з функцією пари Нижній нагрівальний елемент, вентилятор та функція пари Вентилятор з функцією пари |
| Кількість режимів приготування | 11 |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.