(0) |
Електроплита FSS 57000 GW від компанії Beko — наділена привабливим дизайном із білосніжним кольором, має практичні габарити 85 х 50 х 60 см чудово впишеться на вашій кухні.
Якщо ви полюбляєте випічку або запечене м'ясо, тоді духова електрична шафа об'ємом 60 літрів і з чотирма режимами роботи стане для вас справжньою знахідкою.
| Комплектация | Плита Деко Решітка Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 37.2 кг |
| Вага в упаковці | 40.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 х 56 х 70 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Можливість під'єднання до мережі | 230 В 400 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Форсунки для балонного газу | Докуповуються окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.76 |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: потужністю 1700 Вт Ліва задня: потужністю 1200 Вт Права передня: потужністю 1200 Вт Права задня: потужністю 1700 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє нагрівання + нижнє нагрівання Нижнє нагрівання Гриль Малий гриль |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.