(0) |
| Комплектация | Газовая плита Глубокий противень ProCook Решетка для жарки (сушки) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 43.3 кг |
| Вага в упаковці | 48.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 62.5 х 71 см |
| Тип | Газові |
| Клас енергоспоживання | А |
| Додаткові характеристики | Размеры полости (ВxШxГ): 369 x 435 x 440 мм Максимальная температура в духовке: 250°C Общая мощность продукта: 2 кВт Общая газовая мощность продукта: 10.3 кВт Общая газовая мощность варочной панели: 7.5 кВт Мощность освещения: 25 Вт Энергопотребление газовой духовки: 6.38 МДж Энергопотребление газовой духовки: 1.77 кВт*ч Общий расход газа: 749.55 г/ч Время предварительного нагрева духовки до 180 °C: 4.5 мин Тип соединения: 1N~230 В Длина соединительного кабеля: 150 см Газовое оборудование конфорок: Defendi (Италия) |
| Газ-контроль | Духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передняя левая: диаметром 9.4 см, мощностью 3.0 кВт Передняя правая: диаметром 4.6 см, мощностью 1 кВт Задняя левая: диаметром 6.9 см, мощностью 1.75 кВт Задняя правая: диаметром 6.9 см, мощностью 1.75 кВт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 71 л |
| Функції духовки | З підсвіткою З таймером З індикатором нагрівання Температурний датчик духовки |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Гриль (2000 Вт) Нижний нагрев (2800 Вт) |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Кількість режимів приготування | 2 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.