(0) |
Електрична плита BEKO FSM 52120 DW — це та техніка, яка проста в керуванні, з гарною функціональністю. Завдяки своєму лаконічному дизайну, вона впишеться в будь-який інтер'єр. Вона також не займе багато місця на кухні, оскільки її габарити досить компактні. З нею приготування принесе тільки задоволення та гарний настрій.
| Комплектация | Плита Деко Решітка Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 42.7 кг |
| Вага в упаковці | 46.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 х 56 х 70 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Немає |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Форсунки для балонного газу | Докуповуються окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.92 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Електрозапалювання поверхні | Немає |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт Задня ліва: діаметром 140 мм, потужністю 1200 Вт Передня права: діаметром 140 мм, потужністю 1200 Вт Задня права: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхній + нижній нагрів Верхній + нижній нагрів з конвекцією Гриль Конвекція з кільцевих нагрівачем Верхній нагрів з конвекцією Нижній нагрів з конвекцією Вентилятор охолодження Розморожування |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.