(0) |
Комбінована плита FSM 62120 DS від Beko - це техніка, проста в керуванні з доброю функціональністю. Завдяки своєму лаконічному дизайну, вона впишеться в будь-який інтер'єр. Вона також не займе багато місця на кухні, оскільки її габарити досить компактні. З нею приготування принесе тільки задоволення та гарний настрій.
| Комплектация | Плита 1 x глибоке деко 1 x стандартне деко 1 x решітка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 60 x 60 см |
| Вага | 52.8 кг |
| Вага в упаковці | 56.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97 x 66 x 70 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Докуповуються окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.99 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: потужністю 2900 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт Права задня: потужністю 2000 Вт Ліва задня: потужністю 2000 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 66 л |
| Функції духовки | З конвекцією З підсвіткою |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Режими приготування | 3D кукінг |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Функції поверхні | Таймер |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.