(0) |
HomeMade
Всі переваги приготування у дров'яній печі
Унікальна склепінна форма — одна з головних переваг духових шаф Gorenje. Створена за образом традиційної дров'яної печі, духовка дає змогу гарячому повітрю вільно циркулювати, рівномірно розподілятися й повністю обволікати продукт. Так страва нагрівається інтенсивно та рівномірно з усіх боків, виходить одночасно соковитою й хрусткою. Обладнані спеціальною системою вентиляції MultiFlow 360° духовки HomeMade мають унікальну можливість — приготування на п'яти рівнях одночасно.
AquaClean: очищення парою
Просте повсякденне очищення
Завдяки використанню зовсім нової піролітичної емалі у всіх лініях нового покоління духовок Gorenje ефективність функції AquaClean набагато покращена. Функція AquaClean — це відчутна допомога в очищенні робочої камери. Усе, що потрібно, — це налити 0,5 літра води в деко й увімкнути функцію AquaClean. Через 30 хвилин результати видно на внутрішніх стінках духовки та деках. Забруднення й жир розм'якшуються, і залишається просто їх витерти.
BigSpace: простора духовка
Більше простору для свободи кулінарної творчості
У новому поколінні духових шаф Gorenje склепінна стеля захована за передньою верхньою стінкою, що створює додатковий обсяг і дає змогу повітрю вільно циркулювати. Збільшений обсяг дає змогу використовувати великі листи й готувати значну кількість їжі, водночас зовнішні розміри духовок залишилися колишніми. Тепер у духовках Superior можна одночасно готувати на п'яти рівнях, а не на трьох, як раніше. Обсяг стандартних духовок становить 75 літрів і компактних духовок із функцією НВЧ — 53 літри, що зараховує їх до одних із найбільших на ринку.
PerfectGrill
Хрустка скоринка з варіогрилем
Чудові результати приготування в духових шафах Gorenje досягаються завдяки продуманому розташуванню верхніх нагрівальних елементів: великий нагрівач розташований уздовж периметру стелі, малий інфранагрівач — ближче до центру. Завдяки цьому тепло розподіляється рівномірно, і страва запікається до хрусткої скоринки й залишається соковитою всередині. Нагрівачі можуть працювати окремо або разом. У моделях Advanced верхні нагрівальні елементи відкидаються, що сприяє простоті очищення!
| Комплектация | Глибоке эмальоване деко Мілке емальоване деко Решітка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 59.4 см |
| Вага | 43 кг |
| Вага в упаковці | 46.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 95.2 х 57.6 х 71.8 см |
| Тип | Електричні |
| Серия | EC |
| Клас енергоспоживання | А |
| Технічні характеристики й особливості | Форма духовки HOMEMADE PLUS Швидкий нагрів духової шафи FastPreheat Швидке нагрівання Інтенсивне запікання Приготування піци Приготування з використанням пари Приготування заморожених продуктів |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.98 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва ближня HiLight: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт Ліва дальня HiLight: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права ближня HiLight: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Права дальня HiLight: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Кількість рівнів напрямних | 4 |
| Режими приготування | Верхній + нижній нагрівачі Верхній + нижній нагрівачі + вентилятор Гриль Гриль + вентилятор Нижній нагрівач + вентилятор Малий гриль |
| Особливості духовки | Склепінчаста форма |
| Кількість режимів приготування | 9 |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.