(0) |
Подивіться, наскільки витончений вигляд може мати комбінована плита Hansa. Ергономічні лінії чавунної решітки, блиск скляного покриття, зручно розташовані елементи керування, широкий модельний ряд — досить, щоб визначитися з вибором.
Ця модель має різноманітні функції, об'ємну духову шафу. Вам сподобаються компактні розміри, якісна робота й сучасні матеріали. Готувати чудові кулінарні шедеври на плиті від Hansa дуже легко, приємно й безпечно.
| Комплектация | Плита Плоске деко ProCook Решітка для смаження Форсунки для балонного газу Шнур живлення з вилкою Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 47 кг |
| Вага в упаковці | 52 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 62.5 х 71 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Потужність під'єднання: 2900 Вт Потужність гриля: 2000 Вт Енергоспоживання: 0.87 кВт/год Кількість рівнів напрямних: 5 Ящик для посуду: висувний |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 9.4 см, потужністю 3 кВт Передня права: діаметром 4.6 см, потужністю 1 кВт Задня ліва: діаметром 6.9 см, потужністю 1.75 кВт Задня права: діаметром 6.9 см, потужністю 1.75 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З конвекцією З підсвіткою З таймером |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.