(0) |
Відмінне рішення для дому – плита BEKO FSG52020FW включає всі необхідні на сьогодні функції, що дозволяють вам витрачати час на готування максимально ефективно. Чотири конфорки дають можливість вам готувати кілька страв – смажити, варити, тушкувати і пекти м'ясо, рибу, птицю, овочі, каші, фрукти, рідини. На панелі керування розташовані регулятори, за допомогою яких ви зможете вибрати потужність роботи вибраної конфорки. Потужність конфорок має відмінності за характеристиками: малої потужності, дві середньої та одна високої потужності нагріву. Також є регулятори духової шафи, де можна налаштувати потужність нагріву. Духова шафа оснащена дверцятами з великою ручкою для зручності його використання.
| Комплектация | Газовая плита Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 41.5 кг |
| Вага в упаковці | 45.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97 х 56 х 70 см |
| Тип | Газові |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Докуповуються окремо |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Потужність і тип конфорок | Левая передняя: мощностью 2900 Вт Правая передняя: мощностью 1000 Вт Левая задняя: мощностью 2000 Вт Правая задняя: мощностью 2000 Вт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Електрозапалювання у духовці | Кнопкою |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.