(0) |
Плита електрична BEKO FSM57300GW - це та техніка, яка проста в управлінні з гарною функціональністю. Завдяки своєму лаконічному дизайну вона впишеться в будь-який інтер'єр. Вона також не займе багато місця на кухні, оскільки її габарити є досить компактними. З нею готування принесе лише задоволення та гарний настрій.
| Комплектация | Плита Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 41.2 кг |
| Вага в упаковці | 44.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 х 56 х 70 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Форсунки для балонного газу | Докуповуються окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.92 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня подвійна: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт Права передня: діаметром 140 мм, потужністю 1200 Вт Права задня: діаметром 180 мм, потужністю 1700 Вт Ліва задня: діаметром 140 мм, потужністю 1200 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхній + нижній нагрів Верхнє + нижнє нагрівання з конвекцією Гриль Конвекція з кільцевим нагрівачем Верхнє нагрівання з конвекцією Нижнє нагрівання з конвекцією |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Кількість режимів приготування | 7 |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла Автовимкнення Таймер |
| Країна виробник | Туреччина |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.