(0) |
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки — це практичне та сучасне рішення. Стійкі, міцні, чистоту яких легко пильнувати, вони гарантують просте й безпечне використання. Ви без проблем можете мити їх навіть у посудомийній машині.
Автопідпалювання
Автоматичне електрозапалювання в ручці забезпечує комфортне та просте використання. Просто натисніть і поверніть ручку плити, як зазвичай для початку роботи, полум'я пальника загориться автоматично.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згас, конфорка з функцією газ-контролю миттєво припинить подавання газу. Ви можете не хвилюватися, якщо раптом суп збіг і залив конфорку, або вона згасла від сильного протягу — газ-контроль гарантує безпеку на вашій кухні.
Емаль легкого очищення
Очищення духовки — це робота, яка вам, безумовно, не подобається. Для полегшення процесу очищення внутрішня частина духовок Hansa була покрита спеціальною емаллю EasyClean, що легко миється, позбавлена пор і порожнин, що сприяють накопиченню бруду та жиру. Відтепер чищення духовки буде неймовірно простим.
| Комплектация | Плоске деко ProCook Глибоке деко ProCook Решітка для смаження |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 45.15 кг |
| Вага в упаковці | 50.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 62.5 х 71 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Потужність під'єднання: 2900 Вт Потужність гриля: 2000 Вт |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.87 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 9.4 см, потужністю 3 кВт Передня права: діаметром 4.6 см, потужністю 1 кВт Задня ліва: діаметром 6.9 см, потужністю 1.75 кВт Задня права: діаметром 6.9 см, потужністю 1.75 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Гриль Верхнє нагрівання + гриль (супергриль) Розморожування Нижнє нагрівання Швидке нагрівання Верхнє нагрівання + гриль + конвекція Верхнє нагрівання + нижнє нагрівання |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.