Емаль, що легко очищається
Це рішення зберігає внутрішню частину чистою, а так само забезпечує простоту у використанні, тому, що за гладкими поверхнями легше доглядати. Ми використовуємо емаль, що легко очищається, як стандартна у всіх наших духових шафах.
А клас енергоспоживання
Hansa піклується про навколишнє середовище, застосовуючи поряд із новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки більш довговічні та міцніші і їх дуже легко утримувати в чистоті, що гарантує просте та безпечне використання.
Дверцята, що легко очищаються
Завдяки новій конструкції дверцята, з неї можна безпечно і просто вийняти скло без зняття всіх дверцят. Використання двох клямок у верхній частині дверцят дозволяє обійтися без застосування будь-яких інструментів, і це можна зробити самостійно. Тепер доглядати чистоту духової шафи дуже просто.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згас, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому готування завжди буде безпечним.
Рецепти на дверцятах
Рецепти на внутрішній стороні дверцят духової шафи – це практичний посібник, який завжди у вас під рукою. Це інформація про страву, температуру, спосіб, і час його приготування.
Висувний ящик для посуду на роликових направляючих
Розташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль чи сковорідок.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання – дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку та поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь загориться автоматично.
Стандартне підсвічування
Підсвічування духової шафи розташоване на задній стінці камери, дозволяє чітко розглянути страви, що готуються.
Лист для випічки PROCOOK
Гексагональна структура листа procook, розроблена компанією Hansa, це сучасне рішення для приготування більш здорової та смачної їжі. Цього вдалося досягти за допомогою спеціальних заглиблень у формі сот. Крім того, використовується антипригарна емаль. Завдяки такому рішенню шматочки м'яса не прилипають до поверхні, або готуються у власному соку під час смаження. Технологія procook – ще одне зручне та здорове рішення, яке ми пропонуємо.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 34.2 кг |
| Вага в упаковці | 38.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 53.5 х 68 см |
| Тип | Газові |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Відкидний |
| Кришка варильної поверхні | Металева |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Функції духовки | З підсвіткою З індикатором нагрівання |
| Режими приготування | Нижний нагрев |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.