(0) |
Подивіться, наскільки витончений вигляд може мати комбінована плита Hansa. Ергономічні лінії чавунної решітки, блиск скляного покриття, зручно розташовані елементи керування, широкий модельний ряд — досить, щоб визначитися з вибором.
Ця модель має різноманітні функції, об'ємну духову шафу. Вам сподобаються компактні розміри, якісна робота й сучасні матеріали. Готувати чудові кулінарні шедеври на плиті від Hansa дуже легко, приємно й безпечно.
| Комплектация | Плита Глибоке деко ProCook Плоске деко ProCook Решітка для смаження Форсунки для балонного газу Інструкція Шнур живлення з вилкою |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 39 кг |
| Вага в упаковці | 43 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 53.5 х 68 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Потужність під'єднання: 2900 Вт Енергоспоживання: 0.86 кВт/год Кількість рівнів напрямних: 5 Потужність гриля: 2000 Вт Ящик для посуду: висувний |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 5.3 см, потужністю 1 кВт Передня права: діаметром 9.8 см, потужністю 2.85 кВт Задня ліва: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт Задня права: діаметром 7.3 см, потужністю 1.8 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 62 л |
| Функції духовки | З конвекцією З підсвіткою З таймером |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.