(0) |
Погляньте, наскільки витончено може виглядати комбінована плита Hansa. Ергономічні лінії чавунної решітки, блиск покриття, зручно розташовані елементи керування, широкий модельний ряд достатній, щоб визначитися з вибором.
Дана модель має різноманітні функції, об'ємну духову шафу. Вам сподобаються компактні розміри, якісне виконання та сучасні матеріали. Готувати чудові кулінарні шедеври на плиті від Hansa дуже легко, приємно та безпечно.
| Комплектация | Плита Глубокий противень ProCook Плоский противень ProCook Решетка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 38.6 кг |
| Вага в упаковці | 40.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 53.5 х 68 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Мощность гриля: 2000 Вт Мощность подключения: 2900 Вт Таймер с звуковым сигналом и выключением |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.77 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Передняя левая: диаметром 9.8 см, мощностью 2.8 кВт Передняя правая: диаметром 5.3 см, мощностью 1 кВт Задняя левая: диаметром 7.3 см, мощностью 1.8 кВт Задняя правая: диаметром 7.3 см, мощностью 1.8 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 62 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Каталітична |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Быстрый предварительный нагрев Верхний и нижний нагрев + конвекция Гриль Верхний нагрев + гриль (супергриль) Размораживание Нижний нагрев Верхний нагрев + гриль + конвекция Верхний + нижний нагрев |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.