(0) |
Hansa— відомий європейський бренд побутової техніки, доступний у понад 20 країнах світу Майже 70-річний досвід у виробництві побутової техніки дав змогу розробити широкий і різноманітний асортимент побутової техніки, який вдало поєднує в собі передові технології, унікальні функції та витончений дизайн.
Hansa має стильний вигляд не тільки завдяки унікальному дизайну, але, насамперед, завдяки підбору високоякісних матеріалів, які Hansa використовує, а також увазі до кожної деталі.
Найважливіше для компанії, це — визнання й довіра покупців. Hansa постійно задовольняє їхні бажання за допомогою ефективніших рішень, щоб зробити роботу по дому ще простішою та щоб вона приносила задоволення.
| Комплектация | Плита Глибоке деко ProCook Два плоскі дека ProCook Решітка для сушіння (смаження) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 60 х 60 см |
| Вага | 41.15 кг |
| Вага в упаковці | 46.15 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 х 62.5 х 71 см |
| Тип | Електричні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.87 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Склокерамічний (Hi-Light) |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: діаметром 120/210 мм, потужністю 0.75/2.2 кВт Ліва задня: діаметром 145 мм, потужністю 1.2 кВт Права передня: діаметром 145 мм, потужністю 1.2 кВт Права задня: діаметром 170/170х265 мм, потужністю 1.4/2.2 кВт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Швидке попереднє нагрівання Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Гриль Верхнє нагрівання + гриль (супергриль) Розморожування Нижнє нагрівання Верхнє нагрівання + гриль + конвекція Верхнє + нижнє нагрівання |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Функції поверхні | Індикатор залишкового тепла Розширена зона на 2 конфорки |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.