(0) |
Клас енергоспоживання A
Hansa піклується про довкілля, застосовуючи поряд із новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи та плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.
Розморожування
Функція ідеальна для розморожування таких страв, як м'ясо, риба, хліб або тісто. Тепер у вашому розпорядженні на відстані витягнутої руки.
Висувна посудна шухляда
Під камерою духової шафи є місце для зберігання посуду, сковорідок і каструль. Шухляду встановлено на роликових напрямних, які гарантують її виключно тихе використання. Завдяки сучасним синтетичним матеріалам, шухляда більш стійка до впливу високої температури.
Електропідпал у ручці
Плити газові, газово-електричні та газові варильні панелі Hansa мають електричну запальничку газу. Просто поверніть ручку, й обрана конфорка автоматично ввімкнеться.
| Комплектация | Комбінована плита Плоске деко ProCook Глибоке деко ProCook Решітка для смаження |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 60 x 60 см |
| Вага | 44.2 кг |
| Вага в упаковці | 49.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97.5 x 62.5 x 71 см |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Клас енергоспоживання | А |
| Додаткові характеристики | Потужність гриля: 2000 Вт Потужність під'єднання: 4100 Вт |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Технічні характеристики й особливості | Конвекція Напруга: 230/400 В |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В 380 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Докуповуються окремо |
| Наявність вилки | Докуповується окремо |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Енергоспоживання (кВт*год) | 0.87 |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові Електричні (чавунні бліни) |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Ліва задня газова, діаметром 69 мм, потужністю 1750 Вт Ліва передня газова, діаметром 94 мм, потужністю 3000 Вт Права задня електрична, діаметром 180 мм, потужністю 1200 Вт Права передня газова, діаметром 46 мм, потужністю 1000 Вт |
| Тип духовки | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Функції духовки | З дисплеєм З конвекцією З підсвіткою З таймером Розморожування |
| Гриль | Електричний |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Гриль Верхнє нагрівання + гриль (супергриль) Розморожування Нижнє нагрівання Швидке нагрівання Верхнє нагрівання + гриль + конвекція Верхнє нагрівання + нижнє нагрівання |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Електрозапалювання у духовці | Немає |
| Функції поверхні | Таймер |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.