(0) |
Hansa— відомий європейський бренд побутової техніки, доступний у понад 20 країнах світу Майже 70-річний досвід у виробництві побутової техніки дав змогу розробити широкий і різноманітний асортимент побутової техніки, який вдало поєднує в собі передові технології, унікальні функції та витончений дизайн.
Hansa має стильний вигляд не тільки завдяки унікальному дизайну, але, насамперед, завдяки підбору високоякісних матеріалів, які Hansa використовує, а також увазі до кожної деталі.
Найважливіше для компанії, це — визнання й довіра покупців. Hansa постійно задовольняє їхні бажання за допомогою ефективніших рішень, щоб зробити роботу по дому ще простішою та щоб вона приносила задоволення.
| Комплектация | Плита Плоске деко ProCook Решітка для смаження (сушіння) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Вага | 35.5 кг |
| Вага в упаковці | 39.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94.5 х 53.5 х 68 см |
| Тип | Газові |
| Клас енергоспоживання | А |
| Газ-контроль | Поверхні+Духовки |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Ящик для посуду | Висувний |
| Зони нагріву | Газові |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Електрозапалювання поверхні | У ручці |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Потужність і тип конфорок | Нижня права газова: діаметром 98 мм, потужністю 2.8 кВт Верхня права газова: діаметром 73 мм, потужністю 1.8 кВт Верхня ліва газова: діаметром 73 мм, потужністю 1.8 кВт Нижня ліва газова: діаметром 53 мм, потужністю 1.0 кВт |
| Тип духовки | Газова |
| Об'єм духовки | 56 л |
| Функції духовки | З підсвіткою |
| Гриль | Без гриля |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 |
| Тип очищення | Очищення парою |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Кількість рівнів напрямних | 5 |
| Режими приготування | Нижнє нагрівання |
| Кількість режимів приготування | 1 |
| Електрозапалювання у духовці | У ручці |
| Країна виробник | Польща |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.